Bakan Işıkhan Açıkladı: Bayram İkramiyeleri Ne Zaman Hesaplara Yatacak? Bakan Işıkhan Açıkladı: Bayram İkramiyeleri Ne Zaman Hesaplara Yatacak?

Edinilen bilgilere göre, saat 01.00 civarlarında Bornova Küçükpark Meydanı'nda iki kişi arasında sebebi henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı.

Bölgedeki vatandaşlar, durumu polis ekiplerine iletti. İhbar sonrası olay yerine ulaşan polis, kavga eden iki kişiyii ayırdı. Kavgaya karıştığı belirlenen E.O.D. (25) ile polis ekipleri arasında tartışma çıktı.

Polis ekiplerine zorluk çıkarttığı belirtilen E.O.D., gözaltına alınacağı sırada yanında yer alan ve kaskı olduğu öğrenilen Motosikletli Polis Timi'nde görevli bir polis memuruna kafa attı.

Bir vatandaşın cep telefonuna yansıyan görüntülerde, E.O.D. yanındaki kasklı polis memuruna kafa atıyor, daha sonra E.O.D. kendisine müdahale etmek isteyen polis ekiplerine yumruk atmak için hamlede bulunuyor. Polis ekiplerinin yaptığı müdahale ile gözaltına alınan E.O.D. polis merkezine ulaştırıldı. Olay sırasında E.O.D.'nin saldırısına uğrayan polis memurlarının şikayetçi olduğu belirtildi.