İstanbul Eyüpsultan ilçesinde geçtiğimiz mart ayında meydana gelen ve bir kişinin hayatını kaybetmesine neden olan trafik kazasının ardından kaçan Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur, ABD'nin Boston şehrinde kıskıvrak yakalandı. Kazadan tam 106 gün sonra gerçekleşen yakalama operasyonu polis kameralarına yansıdı.

Meteoroloji’den 6 Kente Kuvvetli Yağış Uyarısı: Su Baskını ve Ulaşımda Aksamalar Yaşanabilir Meteoroloji’den 6 Kente Kuvvetli Yağış Uyarısı: Su Baskını ve Ulaşımda Aksamalar Yaşanabilir

Boston polisi tarafından yakalanan Cihantimur'un üst araması yapıldıktan sonra polis aracına bindirilme anları kameralara yansıdı. Siyah elbise giyen ve sarı küt saçlarıyla dikkat çeken Eylem Tok'un da sakin bir tavırla gözaltına alındığı görüldü.

Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur'un kaçışının planlı olduğunu iddia eden ailenin avukatı Hacı Orhan, ikilinin Boston'da okul kaydı yaparken bilerek yakalandıklarını savundu. Türkiye'nin iade talebi üzerine başlayan yargılama süreci ise önümüzdeki günlerde devam edecek.