Devlet hastanesi tuvaletine gizli kamera kuran sapık, evinde ölü bulundu Devlet hastanesi tuvaletine gizli kamera kuran sapık, evinde ölü bulundu

Daha büyük ekranlar, daha ince çerçeveler

Apple'ın iPhone 16 serisi, önceki nesillere kıyasla daha büyük ekranlara sahip olacak. iPhone 16 Pro modeli 6.3 inç, iPhone 16 Pro Max modeli ise 6.9 inç ekrana sahip olacak. Ancak bu modellerin asıl dikkat çeken özelliği, son derece ince çerçeveler olacak. Çinli kaynak Setsuna Digital'e göre, iPhone 16 Pro ve Pro Max sırasıyla 1.2 mm ve 1.15 mm'lik çerçevelerle gelecek.

Geçmişte de benzer iddialar gündeme gelmişti

Çinli kaynak Setsuna Digital'in iddiaları, daha önce Ice Universe tarafından da dile getirilmişti. Ice Universe, iPhone 16 Pro'nun Galaxy S24'ten daha ince çerçevelere sahip olacağını belirtmişti. Ona göre, iPhone 16 Pro dünyanın en dar çerçeveli akıllı telefonu olarak kayıtlara geçecekti.

Apple, çerçeve kalınlığını minimize etme konusuna uzun süredir odaklanıyor. Geçtiğimiz yıl, ekran üreticileri LG ve Samsung'a çerçevesiz ekranlar için baskı yapmıştı. 

Yenilikçi tasarım, yüksek tüketici ilgisi

Apple'ın iPhone 16 serisi, sadece ince çerçeveleriyle değil, aynı zamanda büyük ekranları ve şık tasarımıyla da dikkat çekecek. Bu yenilikçi tasarım, tüketicilerin ilgisini çekmeyi hedefliyor. iPhone 16 Pro ve Pro Max modelleri, Apple'ın teknoloji ve tasarım konusundaki liderliğini pekiştirecek.