Emeklilikte Yeni Düzenleme Yolda! Prim Gün Sayısına Göre Maaş ve Emeklilik Yaşının Yükselmesi Gündemde Emeklilikte Yeni Düzenleme Yolda! Prim Gün Sayısına Göre Maaş ve Emeklilik Yaşının Yükselmesi Gündemde

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Zonguldak'ın Devrek ilçesinde bir ortaokulda görev yapan iki müdür yardımcısı hakkında, öğrencilerle birlikte piknik yaparken alkol aldıkları iddiasıyla soruşturma başlattı. Olay, ilçedeki eğitim camiasında ve halk arasında büyük yankı uyandırdı.

Z Haber'e göre, mesire alanında bakım ve temizlikten sorumlu Devrek Belediyesi işçileri, müdür yardımcılarının öğrencilerle birlikte alkol aldığını fark edip durumu amirlerine bildirdi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar şunları söyledi:

"Arkadaşlarımız mesire alanında böyle bir manzara ile karşılaşmışlar. Hatta görüntüler de varmış. Biz de bu konuya duyarsız kalmadık. Hemen kaymakam beyimize ve Milli Eğitim Müdürümüze durumu bildirdik. Ben olaya şahit olmadığım için bir şey diyemiyorum. Bundan sonrası Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün başlatacağı soruşturma sonrasında netleşir."