İbrahim Tatlıses'in torunu Burak Baran, dedesinin oğlu Ahmet Tatlıses'i mirasından men edeceğini açıklamasına tepki gösterdi. İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Sara'dan olan kızı Gülşen'in oğlu olan Burak Baran, dedesinin diğer çocuklarına ev verirken kendilerine vermediğini belirtti.

THY uçağında korku dolu anlar: Kabin memuru yaralandı THY uçağında korku dolu anlar: Kabin memuru yaralandı

Burak Baran, Instagram'da yaptığı paylaşımda dedesinin diğer çocuklarına ev verirken kendilerini ayırdığını ifade etti. Bodrum Bitez'de bulunan 48 dairelik siteden sadece üç evladına ev verildiğini ancak kendilerine verilmediğini dile getirdi.

Paylaşımında "Sayın dedem her zaman ki gibi bizi şaşırtmadı. Evlatlar ve torunlar arasında yaptığı ayrımı yine yaptı. Yedi çocuğun içinden birisi erkek ikisi kız toplamda üç evladına zamanında yaptırdığı Bodrum Bitez'de 48 dairelik site içerisinde ev verdi. Ama geriye kalan dört evladına vermedi. Merak ettiğim şu, senin yedi çocuğun içinde diğer dört taneden ayıran nedir ve bunlardan birisi de benim annem. Yıllardır ne yaşadığını ben evladı olarak biliyorum. Söz konusu mal mülk değil, yerin dibine batsın dünya malı. Kefenimizde cep yok sonuçta. Mesele bu evler değil yıllardır adil olmayan bir babalık söz konusudur" ifadelerini kullandı.