Mersin Tarsus Devlet Hastanesi'nde meydana gelen korkunç cinayet, sabaha karşı saat 04.00 sularında gerçekleşti. Olayın yaşandığı yer, hastanenin 8. katında bulunan beyin cerrahi bölümüydü. 61 yaşındaki Selma Çiftçi isimli kadın, tedavi gördüğü sırada yanında bulunan 32 yaşındaki oğlu M.Ç. tarafından öldürüldü. 

Kadının acı dolu sonu, bıçakla boğazı ve ayakları kesilerek tabanca ile vurularak geldi. Bu korkunç olayın ardından şüpheli, hastanenin güvenlik görevlileri tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Olay yerinde detaylı inceleme yapan ekipler ve cumhuriyet savcısı, soruşturmanın titizlikle sürdüğünü belirtti. 

2 ay evli kalıp boşandılar! Mahkemeden emsal yaracak nafaka kararı 2 ay evli kalıp boşandılar! Mahkemeden emsal yaracak nafaka kararı

Haberin daha da üzücü kısmı, şüphelinin uyuşturucu bağımlısı olduğu iddialarıyla gündeme gelmesiydi. Bu trajik olay, ailenin ve toplumun geniş kesimlerinde derin bir üzüntü ve endişe yarattı. Şimdi adaletin tecellisi için süren soruşturmanın sonuçlanması bekleniyor.