Tüm doktorların testi pozitif çıktı, ASM karantinaya alındı

Bursa'nın Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi'nde bulunan Osmangazi 19 No'lu Adnan Menderes Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapan tüm doktorların Covid-19 testinin pozitif çıkmasından dolayı merkez 7 gün süreyle karantinaya alınarak geçici süre ile hizmete kapatıldı.

GÜNCEL 17.11.2020, 15:02
Tüm doktorların testi pozitif çıktı, ASM karantinaya alındı

Bursa Emek Mahallesi'nde bulunan Adnan Menderes Aile Sağlığı Merkezi korona virüs nedeniyle 7 gün süreyle karantinaya alındı.

Bursa'nın Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi'nde bulunan Osmangazi 19 No'lu Adnan Menderes Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapan tüm doktorların Covid-19 testinin pozitif çıkmasından dolayı merkez 7 gün süreyle karantinaya alınarak geçici süre ile hizmete kapatıldı. Aile sağlığı merkezinin kapatıldığından habersiz vatandaşlar ise kapıya gelerek içerideki görevlilerden bilgi alarak geri döndü. Aile sağlığı merkezinin Cuma günü hizmete açılması bekleniyor.

Nikah kıydırmak için tahlil yaptırması gereken bir vatandaş da aile sağlığı merkezine geldi. Merkezin kapısından dönen vatandaş durumdan habersiz olduğunu belirterek, sürecin geçmesini bekleyeceğini ifade etti.

Yorumlar (1)
menekşe 8 ay önce
Bir sürü öğrenci veli öğretmen hasta hala okul diyorlar ya pes doğrusu, Sinopta ölen öğretmende annesinin çocuğu idi unutmayın öğrencide velide öğretmende hasta iken daha okul diyorlar ya önce sağlık sonra eğitim unutmayın canımız olmazsa ders yapamayız önce can sağlıkkkkkkkkk okul en az 5 yıl açılmamalı en azından bitene kadar sağlıkla kalın boğazınız acımadan öksürmeden
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49