Öğrencileri tehdit eden müdür hakkında karar

Antalya’nın Konyaaltı ilçesindeki Hurma Ortaokulu’nda, müdür yardımcısının öğrencileri tehdit ettiği duyulan video sosyal medyada tepki çekti. Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, okul müdür yardımcısı hakkında inceleme başlattı.

GÜNCEL 14.09.2021, 18:54
Öğrencileri tehdit eden müdür hakkında karar

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde bulunan Hurma Ortaokulu’nda, müdür yardımcısı temizlik konusunda öğrencileri tehdit etti. Okul bahçesinde, elinde mikrofonla konuşan müdür yardımcısının, “Sizin ağzınızı, yüzünüzü dağıtırım. Ben konuşuyorum burada. Sen gönüllüsün galiba toplamaya. Dinlemediğine göre… Toplatayım mı sana?” diyerek öğrencileri tehdit eden müdür yardımcısının görüntüleri, okulun çevresinde bulunanlar tarafından kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler büyük tepki çekti.

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, söz konusu müdür yardımcısı hakkında inceleme başlatıldığını doğruladı.

Mikrofonda konuşan kişinin kısa süre önce atanan okul müdür yardımcısı Fatma Yıldız Coşkun olduğu öğrenildi.

Yorumlar (8)
Eyvah 5 gün önce
Bu sözlere soruşturma ha..Yazık ediyorsunuz eğitime ,yazık.
Sanırım 5 gün önce
Müdür yardımcısının üslubundan dolayı soruşturma açıldı sanırım. Fakat çöp atanın, o çocuklara o terbiyeyi vermeyenin hiç suçu yok muu? Bağlayın öğretmenin yoneticinin elini kolunu.
Adana 5 gün önce
Her işi hallettik. Müdür Yardımcısıyla uğraşmak kaldı.....Okullarda öğretmeni idareyi takan yok.
Fatih1453 5 gün önce
Siz böyle devam edin sayın veliler o çocuklar yarın ettiklerini de size temizletecekler. Ne demiş insana yakışır şekilde demiş ne demiş öğrenciye yakışır şekilde demiş. Sınıfların halini görseniz bu çocuklar buraları bu hale nasıl geteriyorlar diye şaşar kalırdınız.
Müfettiş 5 gün önce
Afarin öğretmenime, çocuklarını terbiye etmeyen çoğu cahil velinin şımartılmasıyla eğitim yapılamaz oldu. Kendileri evde dayak atar öğretmenlerin söz söylemesine dayanamazlar, o videoyu çekene bir gün nöbet tutturulsun uçan tekme atar,
Ali 5 gün önce
Dikkat çekmek için haber yapıyorsunuz. Yani karar nerde
Haber başlığı ve içeriği farklı kişiler 5 gün önce
Haber başlığı mudur ,Haber içeriği mdr yrd .dikkat edin lütfen
Volf 5 gün önce
Müdür bey neredeymiş Mikrofon Müdür yardımcısın elinde ne geziyor...malesef iki cümle konuşmaktan aciz bazı kişiler zamında müdür yapıldı... şimdi benim suçum yok Müdür yardımcısı konuştu ...Müdür Yardımcısının o tarz konuşması hiç doğru değil ama ondan daha büyük sorumlu okul müdürü
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49