MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI MUSTAFA SAFRAN’DAN ÖĞRETMENLERE DESTEK MESAJI

Milli Eğitim Bakanlığı, Bakan Yardımcıları arasında tek eğitimci kimliği olan Mustafa Safran'dan Öğretmenlere destek geldi. Bakan Yardımcısı safran;''Değerli meslektaşlarım; Hiç canınızı sıktığınıza değer mi? Biz biliyoruz ki işler biraz düzeldiğinde öğrenme kayıplarını telafi için gönüllü seferberlikler ilan edeceksiniz. Bir tek çocuğunuzun geride kalmasına gönlünüz elvermeyecek. Biz bunu biliyoruz. Sıkmayın canınızı.'' dedi.

GÜNCEL 11.01.2021, 19:43 11.01.2021, 20:01
MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI MUSTAFA SAFRAN’DAN ÖĞRETMENLERE DESTEK MESAJI

Kamudanhaber- Özel haber

Milli Eğitim Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Mustafa Safran'dan Öğretmenlere destek geldi...

Bakan Yardımcısı safran;''Değerli meslektaşlarım; Hiç canınızı sıktığınıza değer mi? Biz biliyoruz ki işler biraz düzeldiğinde öğrenme kayıplarını telafi için gönüllü seferberlikler ilan edeceksiniz. Bir tek çocuğunuzun geride kalmasına gönlünüz elvermeyecek. Biz bunu biliyoruz. Sıkmayın canınızı.'' dedi.

İşte Sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama...

Değerli meslektaşlarım; Hiç canınızı sıktığınıza değer mi? Biz biliyoruz ki işler biraz düzeldiğinde öğrenme kayıplarını telafi için gönüllü seferberlikler ilan edeceksiniz. Bir tek çocuğunuzun geride kalmasına gönlünüz elvermeyecek. Biz bunu biliyoruz. Sıkmayın canınızı.

Yapacak bir iş bulamayan herkesin eğitimle ilgilenmeye başlaması önemli bir gelişme. Demek bu ağır sorumluluğu bizimle paylaşanlar var. Öyleyse şunu herkes adına söyleyelim: Öğrenme kayıplarının telafisi var, canın yok.

Bu süre içinde öğretmenlerimiz, maske, solunum cihazı, eğitim içerikleri ürettiler, Vefa gruplarına katıldılar. Tek tek bütün öğrencileriyle ve velileriyle iletişim halindeydiler. Her ricamızı yerine getirmek için çabaladılar. Bazı güzel örnekleri ben şahsen burada paylaştım.

Salgın süresince en yüksek amacımız çocuklarımızın sağlığını korumak oldu. Gözettiğimiz temel kriter de Bilim Kurulumuzun önerileri idi. Şükürler olsun okul kaynaklı bir bulaşma yada can kaybı olmadı. İşimize sorumsuzca sataşmalar olmazsa, inşallah bundan sonra da olmayacak.

Yorumlar (5)
1709 9 ay önce
Benim için Adaleti sağlamak için gösterdiği çaba önemli bir haksizlikta mahkeme kararlarina uymuyor ve uygulamıyor ise bana Kabe'nin anahtarını anlatmasinlar yoksa eğitimci olsa ne olur olmasa ne olur
Muallim 9 ay önce
Sesimiz olduğunuz için çok teşekkür ederiz.
Anlamadımki 9 ay önce
Ne desteği vermiş..Alçıya mı söylüyo bunları...
Emekli öğretmen 9 ay önce
Sayın Bakanım Söz verilen 3600 ek gösterge nerede kaldı? Lütfen ek GÖSTERGE ivedilikle uygulanmalıdır.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 24 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49