Devlet Bahçeli: Zillet ittifakı güvenlik sorunudur

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana mitinginde vatandaşlara hitap etti.

GÜNCEL 27.03.2019, 18:23 27.03.2019, 18:40
Devlet Bahçeli: Zillet ittifakı güvenlik sorunudur

Bahçeli'nin açıklamalarından önemli başlıklar;

Cumhur İttifakı Türkiye'nin haklı ve tarihi davasının sonsuz savunucusudur. AK Parti ile çıkarsız, hesapsız, hilesiz, yalansız bir ittifak kurduk. Sevdamız Türkiye'dir, hedefimiz Cumhuriyetin 100. yıl dönümüne ulaşmaktır. İttifakımız Türkiye düşmanlarına karşı sadakatin, safiyetin ve hamiyetin ittifakıdır.

'ABD ATEŞLE OYNUYOR'

ABD 25 Mart'taki vahim imzasıyla uluslararası hukuku çiğnemiştir. ABD'nin Golan Tepeleri kararını şiddetle kınıyorum. ABD'nin ateşle oynadığı açıktır. Bu kapsamda bekamız ağır bir tehdit altındadır. Trump'ın imzası hükümsüzdür.

(Cumhur İttifakı) İttifakımız, vahşi hesaplara bir imza ile Kudüs'e, Golan Tepeleri'ne dinamit fırlatan karanlık güçlere, inançlarımızı yok sayan vandal emellere karşı milli ve manevi bir ittifaktır.

'ZİLLET İTTİFAKI GÜVENLİK SORUNUDUR'

Kandil'de hazırlanan listeler aziz milletimize dayatılmaktadır. Atatürk'ün partisi HDP'den ilik ve organ nakli yapıyor. PKK CHP'yi ele geçirmiş. SP'ye nüfuz etmiştir. Yazıktır, günahtır. Zillet ittifakı güvenlik sorunudur.

Yorumlar (6)
Sen ne ayaksın? 2 yıl önce
Babür rezaletini içine sindirip İmralı canisi ile yapılan görüşmelere ses çıkartamıyorsun! EYT ve 3600 katsayı gibi konularda hükümeti destekliyorsun! Andımız mecliste oylanırken evet diyemiyorsun!
vatandaş 2 yıl önce
bu yaşa gelmişsin, hdpkk ile birlikte andımıza hayır dediniz, ve utanmadan milyonlara zillet diyorsun, yazık be, hiç mi vicdan Allah korkusu kalmadı sende yazık günah be.
hasan bal 2 yıl önce
ÜLKÜCÜLERİ BİR KOLTUK İÇİN NASIL DEĞİŞTİĞİNİ DE ANLAT. SENİN HANGİ SÖZÜNE İNANALIM. VATAN HAİNİ, HIRSIZ, DİYE SUÇLADIĞIN ERDOĞAN SÖZÜNE Mİ YOKSA KANKA DEDİĞİNE Mİ.
ülkücü 2 yıl önce
ozan arifin dedigi gibisin ..akp senin buynuna tasmalı ip taktı peşinde gezdiriyor zübük davayı sattın kaset ugruna
KOLTUK BEKASI 2 yıl önce
bahçeli tutuşmuş yazıkkkk.Koltuk elden gidecek diye oturduğu yerden ahkam kesiyor.Kaç tane miting yaptı acep????
cemal 2 yıl önce
zamanındada akp beka sorunuydu
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49