Afyonkarahisar'da Öğrencilere burs imkanı sağlayacak albikere.com ile e-ticarete başlıyor.

Yapilan alışverişler ile öğrencilere burs imkanı sağlayarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren e-ticaret platformu albikerecom açıldı.

GÜNCEL 25.05.2021, 22:52 25.05.2021, 23:22
Afyonkarahisar'da Öğrencilere burs imkanı sağlayacak albikere.com ile e-ticarete başlıyor.

Afyonkarahisar’dan Türkiye’de ilk ve örnek olacak bir proje daha hayata geçiyor.

Elde edilecek gelirle üniversite öğrencilerine burs imkânı sağlanacak,Afyon iliinde üretilen her ürünün ve Türkiye’de üretilen her markanın ürünlerinin E-Ticaret üzerinden tüm Türkiye’ye pazarlanacağı albikere.com adlı İnternet Sitesi Vali Gökmen Çiçek’in katıldığı toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyon Eğitim Vakfı, STK’lar ve iş insanlarının iş birliğiyle hayata geçirilen projeyle hazırlanan internet sitesi ile ulusal ve yerel her marka ürün e-ticaret üzerinden satışa sunulacak.

Yapilan alışverişler ile öğrencilere burs imkanı sağlayarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren e-ticaret platformu #albikerecom açıldı. Albikere.com da ücretsiz mağaza açmak, alış ve satış yapmak çok kolay. albikere.com bir alan bir daha alır.

albikere.com e-ticaret sitesi Afyon Eğitim Vakfı kuruluşudur.


Burada mağaza açma ücretsizdir.


Sınırsız ürün yüklenebilir. Herhangi bir reklam ücreti talep edilmemektedir.


Yıllık üyelik ücreti yoktur.


Tüm kategoriler için komisyon oranı %10'dur.


PTT Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile kargo anlaşmaları yapılmıştır. PTT Kargo entegrasyonu tamamlanmıştır. Diğer kargolar ile entegrasyon süreci en kısa sürede tamamlanacaktır.


Buradan elde edilecek komisyon gelirleri ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs olarak verilecektir.

Mağaza Başvuru Aşamaları ve mağaza ürün yerleştirme için...

https://albikere.com/magaza-basvuru-asamalari

https://albikere.com/urun-yukleme-asamalari

Son dönemde farklı bir çalışma sistemi içerisinde hareket edildiğine dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek: “Tüm kurumlar, hep birlikte bu şehir için el e ele verdik çalışıyoruz. Bu ilde sizi ilgilendiren her şey bizleri de ilgilendiriyor. Vatandaşı ilgilendiren her iş bizi ilgilendiriyor. Hiçbir konuya bu bizim konumuz değil anlayışı ile bakmıyoruz. Ticarete, turizme bakınca Afyonkarahisar’ı bir bütün olarak pazarlamamız gerektiğini fark ettik. Pandemiye rağmen ülke genelinde ve Afyonkarahisar’da e ticaretin bu alanda bir yükselişin olduğu dönemdeyiz. Biz Afyonkarahisar ürünlerinin Türkiye’de herkes tarafından bilinen, aranan, sadece bu şehre ait olmayıp tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı marka bir e-ticaret sistemi kurmak istiyoruz. Bu projeye başlarken çift taraflı kazanç elde etmek istedik. Hem iş insanları hem üretenler hem de Ticaret ve Sanayi Odamızın aldığı komisyon ile öğrencilerimize burs imkânı sağlayacağız. albikere.com adlı internet sitemiz ile tüm şehir e-ticarete giriyoruz. Şehrimize hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, iş insanları, STK’lar ve basın mensupları katıldı.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 21 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49