Gaziantep'te, şaka yapma iddiasıyla başlayan bir tartışma korkunç bir sona evrildi. On beş yaşındaki S.S.Ç., tartıştığı arkadaşı Mehmet Şerif Şahin'i (18) bıçaklayarak hayatını kaybetmesine neden oldu.

Ankara İdare Mahkemesinden Önemli Karar! O öğretmenler norm açığı olmayan okula atanamayacak! Ankara İdare Mahkemesinden Önemli Karar! O öğretmenler norm açığı olmayan okula atanamayacak!

Olay, Tekstilkent Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde gerçekleşti. İddiaya göre, arkadaşları arasında şaka yapıldığı sırada ortaya çıkan bir anlaşmazlık, kısa sürede büyüyerek tartışmaya dönüştü. Tartışmanın giderek şiddetlenmesi üzerine S.S.Ç., yanındaki bıçakla Mehmet Şerif Şahin'e saldırdı.

Kanlı olayı görenler hemen durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralanan Şahin'i Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen Şahin kurtarılamadı.

Cenaze, otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edilirken, S.S.Ç. ise suç aleti ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı.