DSİ Güncel Alım Başlattı! 1274 Yeni DSİ Personeli Alınacak DSİ Güncel Alım Başlattı! 1274 Yeni DSİ Personeli Alınacak

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde 8 yıldır lokanta işleten ve Galatasaray fanatiği olarak tanınan Serdar Aygörmüş (44), üç ay önce dünyaya gelen oğluna "Nuri Icardi" ismini verdi. Serdar Aygörmüş, "Nuri Icardi, 1 yaşına gelince gönül verdiğimiz takımın maçlarını İstanbul'da birlikte seyredeceğiz. Oğlumun, ismini verdiğim Arjantinli golcü gibi başarılı olması için uğraşacağım," dedi.

74404 6 H2D3

Galatasaray'ın her maçını izleyen ve yakından takip eden Aygörmüş, geçen yıl Suriye uyruklu Manel Aygörmüş (38) ile evlendi. Fanatiği olduğu takımın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi hayranı olan Aygörmüş'ün üç ay önce bir oğlu dünyaya geldi.

Serdar Aygörmüş, yeni doğan oğluna "Nuri Icardi" adını vererek nüfus müdürlüğüne gidip kimlik kartını aldı. Ailesinin ve yakınlarının önce çocuğa vermek istediği isme karşı çıktığını, ancak zamanla bu duruma alıştıklarını belirtti.

74404 Hwqp

Geçen sezon Galatasaray'ın maçlarını evde televizyondan izlediğini söyleyen Serdar Aygörmüş, "Çocukluğumdan beri fanatik Galatasaray taraftarıyım. Böyle bir hayalim vardı. Çocuğumun adını da Icardi koymak istedim. Fanatikliğimi bu şekilde belli etmek istedim. Nuri Icardi ile televizyondan Galatasaray'ın maçlarını seyrediyoruz. Benim oğlum, geleceğin Galatasaraylı futbol yıldızı olacak. İleri zamanda Icardi yerine Nuri Icardi golleri atacak. Oğlum, 1 yaşına gelince gönül verdiğimiz takımın maçlarını İstanbul'da gidip, birlikte stadyumda seyredeceğiz. Oğlumun, ismini verdiğim Arjantinli golcü gibi başarılı olması için uğraşacağım," diye konuştu.