Gazeteci Fatih Altaylı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sert eleştiriler yönelterek, kulübü "babasının kendisine aldığı bir oyuncağa çevirme" suçlamasında bulundu. Altaylı, şampiyonlukların gelip geçici olduğunu belirterek, asıl önemli olanın adamlık olduğunu vurguladı.

Altaylı, kaleme aldığı yazısında, bugün oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray maçını da değerlendirerek, "son yılların en anlamsız, en manasız maçı" olarak nitelendirdi. Fenerbahçe'nin son kongresinde herhangi bir gelişme yaşanmadığını ifade eden Altaylı, Ali Koç'un "Kupa finaline çıkmayacağız" açıklamasının ardından bu kararını değiştirmesini eleştirdi.

Geleceğin iş sektörünü açıkladı! İşte önümüzdeki yıllarda paraya para demeyeceğiniz sektörler Geleceğin iş sektörünü açıkladı! İşte önümüzdeki yıllarda paraya para demeyeceğiniz sektörler

Aynı zamanda Altaylı, Ali Koç'un kararlarını eleştirirken, Galatasaray'ın bugünkü maça tam kadro çıkması durumunda tarihe geçeceklerini savundu. Altaylı, genç takımla çıkmayı tercih etmenin hatalı olduğunu belirterek, bu tarz bir kararın unutulacağını ifade etti.