Yalova'da Gerçekleşen Operasyonla Cüneyt Dizdaroğlu'nun Öncülüğündeki Organize Suç Örgütü Çökertildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın son dakika açıklamasına göre, Yalova'da eş zamanlı olarak gerçekleştirilen "MAHZEN-6" operasyonlarıyla, zehir taciri Cüneyt Dizdaroğlu'nun liderliğindeki organize suç örgütü çökertildi. Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu başarıya dikkat çekti.

Operasyonlar neticesinde, elebaşılığını Cüneyt Dizdaroğlu'nun yaptığı organize suç örgütüne mensup 15 şüphelinin yakalandığı belirtildi.

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda, Yalova ve Armutlu ilçesinde suç örgütü üyelerinin Armutlu merkezli uyuşturucu dağıtımını arttırmak ve turizm sezonunda uyuşturucu ticaretini yoğunlaştırmayı planladıkları tespit edildi.

Mersin'deki Kazada 10 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yolcu Otobüsü Şoförü Tutuklandı Mersin'deki Kazada 10 Kişinin Ölümüne Neden Olan Yolcu Otobüsü Şoförü Tutuklandı

Operasyonlar sonucunda ruhsatsız tabancalar, pompalı tüfek ve av tüfekleri, büyük miktarda uyuşturucu madde, fişek ve dolu kartuşların ele geçirildiği bildirildi.