Şarkıcı Hadise, Mehmet Dinçerler ile kısa süren evliliği sonrasında çarpıcı bir iddia ile gündeme geldi. Seren Serengil, Hadise'nin, Ebrü Gündeş'in eski eşi olduğu bilinen iş adamı Reza Zarrab ile bir dönem gizli aşk yaşadığını iddia etti.

Hadise, Seren Serengil hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunun üzerine Serengil, dün İstanbul Adalet Sarayı'na gidip ifade verdi.

Seren Serengil, "Hadise suç duyurusunda bulunmuş. Biz de tanıklarımızın isimlerini verdik. Reza Zarrab ile yaşadığı gizli aşkla alakalı suç duyurusunda bulunmuş. Biz de Zarrab'ın eski avukatı Ebru Gündeş'i tanık gösterdik." ifadelerini kullandı. 

Pelin Akil trafikte şok eden anlar yaşadı! Pelin Akil trafikte şok eden anlar yaşadı!

Serengil, sunuculuğunu yaptığı programda da aynı konu üzerine şu ifadeleri aktardı;

“Yayında iftira atmadık, mesajların arkasındayız. Reza Zarrab’ın avukatını arayarak mesajların ona ait olduğuyla ilgili teyit aldım. Mesajların doğru olduğunu öğrendim. İftira atıyorlar diyorsun da biz bunu niye yapalım. Biz bu zamana kadar kimseye iftira atmadık. Öyle olsaydı milyonlarca lira öderdik, RTÜK ve kanal izin vermezdi. Böyle bir şey olamaz.

"300 tane mesaj var, bunları ben mi yazdım?"
Dün adliyeye gittiğimde Ebru Gündeş’i şahit olarak yazdım. Ondan özür dileyerek ve iznini almadan. Bize çamur atılmasını kabul etmiyorum. Ebru Gündeş boşanma davasında da bundan bahsetti. Ben o davada adı geçen ünlü kadının kim olduğunu söylemesini istiyorum. Reza Zarrab’ın eski avukatının da dinlenmesini istedim. Kim yalan söylüyor, söylemiyor öğreneceğiz. 300 tane mesaj var bunları ben mi yazdım? Hadise’ye bu konuyla ilgili iftira davası açacağım. Böyle bir şey mümkün bile değil.”