TikTok platformunda yaptığı canlı yayınlarda küçük kız çocuklarını evine davet eden Fuat Akbulut adlı şahıs, yapılan operasyonla gözaltına alındı. Sosyal medya platformlarının amacı dışında kullanımıyla ilgili yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi.

Özellikle 8 ile 13 yaş grubu çocukların takip ettiği hesabıyla tanınan 60'lı yaşlardaki Fuat Akbulut'un canlı yayınlarında çok sayıda kız çocuğunun bulunması ve gecenin geç saatlerinde bu çocuklarla yayın yapması tepki çekti. Ayrıca, +18 içeriklerin paylaşılmasıyla da gündeme gelen Akbulut, sosyal medya hesabında çocuklarla özel mesajlaşma yoluyla iletişime geçtiği iddialarıyla da karşı karşıya kaldı.

Müdür öğretmenlere, 'Oğlum borsada kaybetti, şikayetçi olmayın' demiş Müdür öğretmenlere, 'Oğlum borsada kaybetti, şikayetçi olmayın' demiş

Sosyal medyada yapılan şikayetlerin ardından tv100.com editörleri Seçil Balık ve Müge Yücetürk'ün araştırmaları sonucunda adli merciler devreye girdi. Binlerce çocuk takipçisi bulunan Akbulut'un Tokat'ın Erbaa ilçesinde gözaltına alındığı belirtildi. Akbulut'un dijital materyallerine el konularak incelemeye alındığı bilgisi paylaşıldı.