Sakarya Adliyesi'nde zabıt katibi görevindeyken, kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi'nde işe başlayan Canan Porgalı'nın önce Yabancı Diller Yüksekokulu Sekreteri, oradan da Rektörlük Hukuk Müşavirliği'ne şef olarak atandığı ortaya çıktı. Söz konusu 'yükselişin' 5 gün içinde jet hızıyla gerçekleşmesi dikkat çekti.

Sözcü’den Halil Ataş’ın haberine göre Sakarya Adliyesi’nde görevli zabit katibi Canan Porgalı, yaklaşık 10 gün önce kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi’nde işe başladı. Porgalı, 4 Mart’ta Yabancı Diller Yüksekokulu’nda Sekreter kadrosuna naklen ataması yapıldı. Ardından 9 Mart tarihinde de Rektörlük Hukuk Müşavirliği’ne şef olarak atandı.

Özel Eğitimde Üstün Zekalı ve Yetenekli, Özel Bireyler için önemli gelişme! Özel Eğitimde Üstün Zekalı ve Yetenekli, Özel Bireyler için önemli gelişme!

 
Yalova Üniversitesi Rektörlüğü’nün ilgili atama yazılarında “Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosuna naklen ataması yapılan Canan Porgalı, 04.03.2022 tarihinden itibaren görevine başlamıştır. Bilgilerinizi ve gereğini arz/rica ederim.

Üniversitemiz Rektörlüğüne 07/03/2022 tarih ve 2200012733 sayılı yazı ile atanan Canan Porgalı. “Şef” unvanı ile Hukuk Müşavirliğimizde 09/03/2022 tarihi itibariyle göreve başlamıştır. Bilgilerinizi arz ederim” denildi.