Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Erzurum'a yaptığı çeşitli ziyaretler çerçevesinde, sosyal medya aracılığıyla kendisine yapılan çay davetini kabul ederek öğretmen çiftin evine misafir oldu.

Bakan Tekin, Erzurum'a gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında, daha önce sosyal medya hesabı üzerinden Ömür ve Nagihan Orak Okanlı çiftinin yaptığı çay davetini kabul etti. Aziziye ilçesindeki Okanlı ailesinin evine konuk olan Bakan Tekin, samimi bir ortamda çay içerek ev sakinleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

MEMUR-SEN’in Çılgın Konut Projesine Birincilik Ödülü... Türkiye’nin Yeni Gündemi: MEMUR-SEN’in Konut Açılımı! MEMUR-SEN’in Çılgın Konut Projesine Birincilik Ödülü... Türkiye’nin Yeni Gündemi: MEMUR-SEN’in Konut Açılımı!

Ziyaretin ardından Bakan Tekin, öğretmen çifte bir hediye takdim etti. Sosyal medyanın gücünü kullanarak Milli Eğitim Bakanı'nı evlerine davet eden Okanlı çifti, bu özel anıyı yaşama fırsatı buldu. Bakan Tekin'in bu tür samimi ve vatandaşlarla iç içe etkinliklere katılması, toplum nezdinde olumlu bir izlenim bıraktı.