MEB, YKS için çevrim içi deneme sınavı yapacak MEB, YKS için çevrim içi deneme sınavı yapacak

Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım, bu hafta Fenerbahçe başkanlığı için adaylığını açıklayacağını belirterek, Portekizli ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile yaptığı görüşmeyi kamuoyuyla paylaştı. Yıldırım, "Fenerbahçe'nin sana ihtiyacı var, senin de Fenerbahçe'ye ihtiyacın var" dediği Mourinho ile görüşmelerin devam ettiğini ve kendisi seçilirse Mourinho'yu Fenerbahçe'nin başına getireceğini açıkladı.

15 Mayıs Çarşamba günü düzenleyeceği basın toplantısında başkanlığa adaylığını resmen açıklayacak olan Yıldırım, öncelikle aday olma sebeplerini ve hedeflerini açıkladı. Yıldırım, "Fenerbahçe'nin büyüklüğünü daha da artırmak için organizasyon içerisinde geleceğiz. Bizim kavgamız Fenerbahçe'nin büyüklüğüdür" ifadelerini kullanarak, Fenerbahçe camiasını birleştirme ve güç birliği yaparak şampiyonluk hedeflediklerini belirtti.

Mourinho ile yaptığı görüşmeyi de aktaran Yıldırım, "Fenerbahçe artık büyük hocalarla, büyük takımlarla mücadele etmelidir. Türkiye'de şampiyon olmalıdır, Avrupa'da başarılı olmalıdır. Geçen hafta Mourinho ile yüz yüze 2 saat görüştüm. Kendisine, 'Fenerbahçe'nin sana ihtiyacı var, senin de Fenerbahçe'ye ihtiyacın var' dedim. O da memnuniyetle karşıladı. Şu anda onun menajeri ile görüşmeler devam ediyor. Biz kazanırsak Mourinho'yu Fenerbahçe'nin başına getireceğim" şeklinde konuştu.