9 Yıldır Karısına Eziyet Uygulayan Koca Tutuklandı: Kadın ve Çocukları Koruma Altına Alındı 9 Yıldır Karısına Eziyet Uygulayan Koca Tutuklandı: Kadın ve Çocukları Koruma Altına Alındı

Arda Güler, Real Madrid'in Şampiyonlar Ligi finaline çıkmasıyla büyük bir heyecan yaşarken, karşısında beklenmedik bir tehlikeyle karşı karşıya. Madrid kupayı kazansa bile Arda'nın kendi kariyer hedeflerine ulaşabilmesi için final maçında en azından bir dakika sahada olması gerekiyor. UEFA'nın 2022 yılında getirdiği kurala göre, futbolcuların kazanılan kupa ve madalyalarda hak sahibi olabilmesi için o turnuvada en az bir dakika süre alması gerekiyor. Bu sezon Devler Ligi'nde henüz sahne alamayan Arda, final maçında görev almadığı takdirde, Real Madrid'in kupayı kazanması halinde bile madalya almaya hak kazanamayacak.

Bu kural daha önce Lunin ve Isco gibi iki Real Madrid oyuncusunu da etkilemişti. 2022 yılında Real Madrid'in Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazandıktan sonra, sahada süre almayan bu iki futbolcunun şampiyonlukları geçersiz sayılmıştı. UEFA, Lunin ve Isco'nun maçlarda süre almadıkları için şampiyonluklarının geçersiz olduğunu duyurarak madalyalarını iptal etmişti. Arda Güler için de benzer bir durumun yaşanmaması için final maçında sahada yer alması gerekiyor.