Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizm rakamlarını açıkladı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizm rakamlarını açıkladı

Yerel seçimler için hazırlıklarını son hızla sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), büyükşehir ve il belediye başkan adaylarının ardından bugün 51 ilin ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak.

Partinin tüm belediye başkan adayları, titiz bir çalışmanın sonucunda belirlendi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bizzat ince eleyip sık dokuduğu süreçte, Türkiye'nin geleceğine yön verecek isimler özenle seçildi.

Aday belirleme süreci tamamlandıktan sonra, adaylar açıklanmaya başladı. Bu adaylar, AK Parti'nin 18'inci zaferini taşıyacak isimler olarak görülüyor.

Seçim hazırlıklarında sona gelinirken, ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım toplantıları da bugün itibarıyla sona eriyor. Aday tanıtımlarının ardından, sahada projeler yarışacak ve AK Parti'nin seçim beyannamesinde belirtilen yol haritası her ilin kendi dinamiklerine ve ihtiyaçlarına göre vaatlere dönüşecek.