Ajet'in yaptığı açıklamaya göre, Türkiye'den yurtdışına 1 USD + vergilerden, yurtdışından Türkiye'ye ise 1 EUR + vergilerden başlayan fiyatlarla uçak bileti satın alınabilecek. Kampanya, sadece belirli tarihler arasında ve sınırlı sayıdaki 50.000 koltuk için geçerli olacak. Kampanya, Türkiye çıkışlı yurtdışı varışlı (Kuzey Kıbrıs hariç) ve yurtdışı çıkışlı Türkiye varışlı direkt uçuşları kapsayacak.

Bilet Alma Süreci

İlgilenen yolcular, 22 Mart 2024 tarihinden itibaren Ajet web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden kampanya kapsamındaki biletlerini satın alabilecekler. Kampanyadan yararlanmak isteyen yolcuların, biletlerini 24 Mart 2024 saat 23:59'a kadar almaları gerekiyor. Uçuş tarihleri ise 31 Mart'tan 31 Mayıs 2024'e kadar olan dönemi kapsıyor.

Hangi Rotalar Kampanyada Yer Alıyor?

Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan başlayarak Avrupa'nın birçok popüler destinasyonuna uçuşları içeriyor. Aynı şekilde Ankara, İzmir ve Adana gibi şehirlerden de belirli destinasyonlara kampanyalı fiyatlar sunuluyor. Amsterdam, Paris, Dubai ve daha pek çok şehir, bu kampanya kapsamındaki rotalar arasında yer alıyor.

Kredi kartı kullananlar dikkat: Bankalardan yeni karar! Kredi kartı kullananlar dikkat: Bankalardan yeni karar!