Kamudanhaber - Özel Haber 


Ekranların merakla beklenen yarışma programı survivor için geri sayım başladı. Tv 8 ekranlarının sevilen programı yeni sezonda sürprizlerle karşımızda olacak. Yapımcı Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamaya göre bundan böyle yarışmacılar “akıl oyunları” bölümlerinin de yer aldığı oyunlarla da mücadele verecekler. 
  Survivor 2023 All star fenomenler…


Yeni yarışma konsepinde katılımcıların kimler olacağı merakla beklenirken,içlerinde bazı sosyal medya fenomenleri de yer alacak. 

Kar tatilinde öğretmenler ek ders ücreti alabiliyorlar mı? DYK, İYEP kursu ve nöbet ücreti alacaklar mı? Kar tatilinde öğretmenler ek ders ücreti alabiliyorlar mı? DYK, İYEP kursu ve nöbet ücreti alacaklar mı?


  Masterchef yarışmasının tamamlanmasının ardında 2023 ocak- şubat aylarında Dominik cumhuriyetinde çekimlerine başlanacak olan survivor all star fenomenler  için yapımcı Acun Ilıcalı dan henüz resmi bir açılklama gelmedi. Fakat kulislerde dolaşan bilgilere göre aralarında Arda Kural’ında olduğu birçoğu sosyal medya fenomeni olan Merve Aydın ,Damla can ,Hakan hatipoğlu ,furkan kızılay ve Cellat gibi isimlerin yarışmada yer alacağı söyleniyor. Bilgilerin doğruluğu ise henüz netleşmedi.