İstanbul'da meydana gelen ve Türkiye'nin gündemine oturan Eylem Tok'un oğlunun karıştığı kaza ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Kazada bir kişinin ölümüne ve dört kişinin yaralanmasına neden olan olayla ilgili olarak, kaçan anne Eylem Tok'un yanında bulunan şirket çalışanı Ayşe Ceren S. tutuklandı.

Deprem yardımını hesabına geçiren eski kaymakama 160 yıl istendi Deprem yardımını hesabına geçiren eski kaymakama 160 yıl istendi

17 yaşındaki oğluyla birlikte ABD'ye kaçan Eylem Tok'un o akşam yanında olan Ayşe Ceren S., tutuklanarak adli makamlara teslim edildi. Adalet Bakanlığı tarafından başlatılan süreç devam ederken, soruşturma kapsamında kaçmalarına yardım ettiği iddia edilen Ayşe Ceren Saltoğlu'nun tutuklanması dikkat çekti.

Ayrıca, kaza sonrası kaçan oğlanın babası olan doktor Bülent Cihantimur hakkında da yurt dışına çıkış yasağı konulduğu bildirildi. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın aldığı kararla birlikte, soruşturma sürecinin devam ettiği ve adli işlemlerin sürdüğü belirtildi. Olayın detaylarına ilişkin soruşturma ise hala devam etmekte.