QNB Finansbank

QNB Finansbank, müşterilerine toplamda 30 bin TL'lik bir finansman desteği sunacak. Paket, 10 bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi ve ek olarak 20 bin TL anında kredi imkanını içeriyor. Sunulan bu kredi, 6 ay vade seçeneği ile geri ödenebilecek.

Akbank'tan Nakit Avans ve İhtiyaç Kredisi

Akbank, başvuruları başlatmış olduğu kampanya kapsamında, 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisi ve 20 bin TL'lik nakit avans olmak üzere toplam 30 bin TL'lik bir finansman desteği sunacak.

İş Bankası'ndan Faizsiz Nakit Avans

Türkiye İş Bankası, kamu ve özel sektör çalışanlarına özel olarak 6 ay vadeli, toplam 30 bin TL tutarında faizsiz nakit avans imkanı sunacak. 

Garanti BBVA'dan 30 Bin TL'ye Kadar Finansman Desteği

Garanti BBVA, 20 bin TL nakit avans ve 10 bin TL ihtiyaç kredisi olmak üzere, toplamda 30 bin TL'lik bir finansman desteği sağlayacak. 

81 İlden Yüzlerce Öğretmen Adayı Ulus Meydanı'nda Buluşuyor! 81 İlden Yüzlerce Öğretmen Adayı Ulus Meydanı'nda Buluşuyor!

Denizbank'tan Faizsiz Kredi ve Nakit Avans Fırsatı

Denizbank, yeni müşterilerine yönelik olarak %0 faiz oranlarından başlayan özel bir kampanya sunacak. Bu kapsamda, 20 bin TL'ye kadar faizsiz kredi ve 10 bin TL'ye kadar taksitli nakit avans fırsatı verilecek.