Şehir Hatları AŞ'nin internet adresinden yapılan duyuruda, zor hava şartları yüzünden bazı seferlerin ikinci bir duyuruya kadar yapılmayacağı söylendi.

Söz konusu açıklamada, Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş, Büyükada-Sedef Adası, Maltepe-Adalar ile Beşiktaş-Adalar seferlerinin iptal edildiği paylaşıldı

.

Ankara İdare Mahkemesinden Önemli Karar! O öğretmenler norm açığı olmayan okula atanamayacak! Ankara İdare Mahkemesinden Önemli Karar! O öğretmenler norm açığı olmayan okula atanamayacak!

BUDO'nun 10 seferine iptal kararı
Bursa Büyükşehir Belediyesine ait  Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) 10 seferi, olumsuz hava koşulları nedeniyle uygulanamayacak.

BUDO'nun internet adresinden paylaşılan açıklamada, saat 07.00, 09.30 ve 13.30'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferleriyle 08.30, 10.30 ve 14.00'teki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilmesine karar verildi.

Aynı gerekçe yüzünden 09.30 Bursa (Mudanya)-Armutlu (İhlas), 10.00 Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 14.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas) ve 15.25'teki Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya) seferleri de yapılamayacak.