Altın ve dolar yatırımı olan için kritik uyarı geldi! Elimde altın var, faize mi borsaya mı geçsem? İşte detaylar... Altın ve dolar yatırımı olan için kritik uyarı geldi! Elimde altın var, faize mi borsaya mı geçsem? İşte detaylar...

İçişleri Bakanı Yerlikaya, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamlarda, ülkenin huzuru, birlik ve beraberliği için teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacaklarını vurgulayarak, milletin duası, güvenlik güçlerinin üstün gayretleriyle mücadelelerinin hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi.

Bakan Yerlikaya, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı idaresinde, Terörle Mücadele Daire Başkanlığı tarafından, Antalya, Düzce, Elazığ, İstanbul, Konya, Mersin, Ordu, Rize, Sakarya, Sivas ve Trabzon'da 3 gündür süren "Kahramanlar-45" operasyonları çerçevesinde 36 şüphelinin gözaltına alındığını bildirdi.

Söz konusu operasyonlarda gerçekleştirilen aramalarda 39 bin dolar, 11 bin avro, 200 bin lira ve çok miktarda diğer ülkelere ait döviz ile çok sayıda dijital materyal ve doküman bulunduğunu söyleyen Yerlikaya, "Operasyonları gerçekleştiren kahraman polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Yılın 365 günü, 4 mevsim, 12 ay, gece gündüz demeden operasyonlar düzenliyoruz. Terörle mücadelemiz son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar kararlılıkla devam edecek." değerlendirmesini paylaşımında yer verdi.