Bakan Albayrak: Tüm firmalarımızla başlatıyoruz!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, kamu bankalarımız ve katılım finans kuruluşlarımızla; tüm sektörlerimiz, tüm firmalarımız için "İş'e Devam Desteği" başlatıyoruz. Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız istihdamın korunması olacak." ifadelerini kullandı.

GÜNCEL 25.03.2020, 18:56 25.03.2020, 19:38
Bakan Albayrak: Tüm firmalarımızla başlatıyoruz!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, kamu bankalarımız ve katılım finans kuruluşlarımızla; tüm sektörlerimiz, tüm firmalarımız için "İş'e Devam Desteği" başlatıyoruz. Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız istihdamın korunması olacak." dedi.

BAKAN ALBAYRAK SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Ekonomik İstikrar Kalkanı çalışmalarını duyurdu. Bakan Albayrak, Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, kamu bankalarımız ve katılım finans kuruluşlarımızla; tüm sektörlerimiz, tüm firmalarımız için "İş'e Devam Desteği" başlatıyoruz. Hazine destekli KGF kefaleti sağlanan bu destek için şartımız istihdamın korunması olacak." ifadelerini kullandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı, koronavirüs sonrası 100 milyar dolarlık paketi sunmuştu.

Bakan Albayrak'ın sosyal medya paylaşımı şöyle:

Yorumlar (2)
vatandaş 2 hafta önce
Kredi ödemelelerini neden hazirana kadar ertelemiyorsunuz, ölüm herkesin kapısına gelmişken bu kadar mı vicdanınızı yitirdiniz be, yazıklar olsun, Allah'ınızdan bulun.
vatandaş 2 hafta önce
Bu günlerde bile garibanı eziyorsunuz, hani kredi ertelemeleri faizsiz olacaktı?
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Öğretmenlerin derse önlükle girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Namaz Vakti 06 Nisan 2020
İmsak 05:05
Güneş 06:34
Öğle 13:12
İkindi 16:48
Akşam 19:40
Yatsı 21:03