Ziraat Bankası tarafından yeni duyurulan kampanya ile birlikte Ziraat Bankası'nda hesabı bulunan ve banka kartına sahip olan herkes 3 bin Türk Lirası kazanabilecek.

İşte kampanyanın detayları:

Kazanabileceğiniz Bankkart Lira Tutarları

  • 10.000 TL - 14.999 TL arasında tek seferde yapılacak peşin/taksitli alışveriş: 1.000 TL Bankkart Lira
  • 15.000 TL - 29.999 TL arasında tek seferde yapılacak peşin/taksitli alışveriş: 1.500 TL Bankkart Lira
  • 30.000 TL ve üzeri tek seferde yapılacak peşin/taksitli alışveriş: 3.000 TL Bankkart Lira

Kampanyanın avantajlarından faydalanabilmek için ilk adım olarak katılımınızı gerçekleştirmelisiniz. Katılım gerçekleştirmeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Elde ettiğiniz Bankkart Liralar, 22 Mayıs 2023'te hesabınıza yüklenecek ve 3 Temmuz 2023'e kadar anlaşmalı işletmelerde kullanabileceksiniz. Fakat, kullanılmayan Bankkart Liraları 4 Temmuz 2023 tarihinde hesaptan geri çekilecektir. Unutmayın, kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerinizi Bankkart POS cihazları üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Seçimin ardından ilk anket ‘Kemal Kılıçdaroğlu’ hakkında yapıldı! Çok konuşulacak sonuç: Yüzde 62,4 Seçimin ardından ilk anket ‘Kemal Kılıçdaroğlu’ hakkında yapıldı! Çok konuşulacak sonuç: Yüzde 62,4

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kampanyadan kazanabileceğiniz en fazla tutar 3.000 TL Bankkart Lira'dır ve kampanya müşteri bazında düzenlenmiştir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Ayrıca, uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Ziraat Bankası'nın sunduğu bu harika kampanyayı kaçırmayın ve Bankkart Lira ile keyifli alışverişler yapın!