Ziraat Bankası, yeni bir kampanya duyurusu yapmıştır. Bankkart Genç müşterilerine yapacakları ilk alışverişte 150 TL Bankkart verilecektir. Bu kampanya, Bankkart Mobil veya SMS yoluyla katılım sağlanması gerektiği şeklinde uygulanacaktır. Kampanya, 30 Haziran'a kadar geçerli olacaktır.

Bankkart Genç müşterileri, kredi kartı uygulaması ile yapacakları ilk alışverişte 150 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Kampanya süresi içinde yapılacak peşin ya da taksitli alışveriş işlemleri de kampanya kapsamına dahil edilecektir. Her müşterinin kazanabileceği en fazla Bankkart Lira miktarı 150 TL'dir ve kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin Bankkart Kumbaralarına anında yüklenecektir.

2023 yılında yeni atanmış sözleşmeli öğretmenin maaşı ne kadar? 2023 yılında yeni atanmış sözleşmeli öğretmenin maaşı ne kadar?

Ayrıca, Bankkart Genç kredi kartı uygulamasını kampanya dönemi içerisinde aktif ettiren müşteriler de kampanyadan faydalanabilecektir. Ancak, nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri kampanya kapsamına dahil değildir. Karta para yükleme işlemleri de kampanya dahil değildir. İade edilen işlemler durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda ise, kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.