Ziraat Bankası ve Vakıfbank, hesabı bulunan müşterilerine yönelik bir duyuru yapmıştır. Bu iki kamu bankası, hesabı olan müşterilerine yönelik olarak kredi kampanyalarını duyurdu.

Müşteriler, 36 ay vadeli 50000 TL tutarında bir ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler ve bu krediyi anında alabilirler. Banka, internet bankacılığı uygulamasını kullanarak kredi başvurusunda bulunan ve banka kredi puanı yüksek olan müşterilere 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi sunmaktadır. Ayrıca, banka, emekli maaşı kamu bankalarındaki müşterilerine daha yüksek limitli kredi imkanı sunmaktadır.

Kredi başvurusu, banka şubelerine gitmeden veya internet bankacılığı uygulaması üzerinden kolayca yapılabilir. Başvuru sonuçları 5 dakika içinde verilmektedir. Banka, emekli maaşı olan müşterilerine de maaş hesapları üzerinden destek vermektedir.

2023 yılında yeni atanmış sözleşmeli öğretmenin maaşı ne kadar? 2023 yılında yeni atanmış sözleşmeli öğretmenin maaşı ne kadar?

Sonuç olarak;  Ziraat Bankası ve Vakıfbank, hesabı olan müşterilerine yönelik kredi kampanyaları sunmaktadır ve bu krediler internet bankacılığı veya banka şubelerine gitme gerektirmeksizin alınabilir.