Meteoroloji'den haftanın ilk günü için kuvvetli yağış uyarısı! MGM 5 Haziran Türkiye Geneli Hava Durumu Tahmini Meteoroloji'den haftanın ilk günü için kuvvetli yağış uyarısı! MGM 5 Haziran Türkiye Geneli Hava Durumu Tahmini

 İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Parti'den istifa etmiş ve sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile ittifak yapan Cumhur İttifakı'na eleştirilerde bulunmuştu. Ancak son zamanlarda, insansız hava araçları ve savunma sanayi gibi konulara olan ilgisini dile getirdiği bir dizi paylaşım yapmıştı. Yavuz Ağıralioğlu, Selçuk Bayraktar'a destek ziyaretinde bulunarak ''Ayaklarına taş değmesin, var olsunlar'' açıklamasında bulundu.

Bayraktar kardeşleri ziyaret eden vekil, şu ifadeleri kullandı: "Bu gayretler azizdir! Türk'ün Gökkubbesi'nden Mavi Vatan'ına; 783.562 km2 vatan toprağından gönül coğrafyamıza; millî savunma sanayimize taş üstüne taş koyan, tek bir çivi dahi çakan kim varsa kalbimiz, desteğimiz ve dualarımız onunladır. Ayaklarına taş değmesin. Var olsunlar..."