Oyunculuktaki başarısını özel yaşamında da devam ettiren ekranların en sevilen oyuncusu, 5 yıldır basketbolcu Buğrahan Tuncer ile beraberlik yaşıyor.

Fox TV ekranların en çok izlenen dizisi Yasak Elma'daki Yıldız Argün rolüyle büyük beğeni toplayan Eda Ece, 20 Haziran tarihinde Buğrahan Tuncer ile dünya evine girecek.

Beş yıldır birliktelik yaşayan çiftin ilişkileri evlilikle taçlanmaya hazırlanırken, Buğrahan Tuncer'in Eda Ece'ye düğün hediyesi olarak aldığı hediyenin fiyatını duyanlar kulaklarına inanmadı.

Şok görüntü! Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın yaşlı partiliyi tokatladığı ortaya çıktı Şok görüntü! Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın yaşlı partiliyi tokatladığı ortaya çıktı

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberine göre; Basketbolcu, güzel oyuncu Eda Ece için kesenin ağzını açtı. Buğrahan Tuncer, düğün hediyesi olarak Bodrum'da, 30 milyon liraya bir villa aldı. 

Yasak Elma dizisinde aldığı rol gereği 9 defa gelinlik giyen Eda Ece'nin gerçek evliliği ise şimdiden merak edilmeye başlandı.