Son Dakika! Ünlü Anket Firmasından Mart Ayını Kapsayan Yaptığı Seçim Anketi Sonuçları! 22 Mart Son Dakika! Ünlü Anket Firmasından Mart Ayını Kapsayan Yaptığı Seçim Anketi Sonuçları! 22 Mart

WhatsApp'ın geliştirdiği bu yeni güncelleme, önce Android beta sürümünde duyurulmuş ve şimdi de iOS beta sürümünde kullanıcılarla buluşmuştu. Bu yenilik sayesinde, kullanıcılar yanlışlıkla gönderdikleri veya hatalı yazdıkları mesajları geri alarak düzeltebilecek veya tamamen silebilecekler.

WhatsApp, bu özelliği kullanıcılarının kullanımını daha da kolaylaştırmak için geliştirmeye devam ediyor. Bu şekilde, her kullanıcının mesajlaşma deneyimini daha da kişiselleştirebilecekleri bir platform oluşturuyor.

MESAJLAR NASIL DÜZENLENECEK?

WhatsApp kullanıcıları artık yanlışlıkla gönderdikleri veya hatalı yazdıkları mesajları düzeltebilecekleri bir özellikle karşı karşıya. Mesajı düzenlemek için yapılması gereken tek şey, sohbette düzenlenmek istenen mesajı basılı tutup "Düzenle" seçeneğine dokunmak.

Ancak, Telegram'dan farklı olarak bu özelliğin bir kısıtlaması var. Mesaj gönderildikten sonra sadece 15 dakika içinde düzenleme yapılabilecek. Bu süre içinde düzenleme yapılmadığı takdirde mesaj kalıcı olacak.

WhatsApp, düzenlenen mesajların gönderen tarafında "düzenlenmiş" etiketi ile işaretleneceğini de ayrıca bildirdi. Ancak bu özellik yalnızca metin mesajları için geçerli olacak. Fotoğraf, video, belge gibi paylaşımlar için eklenen açıklamalar için düzenleme seçeneği sunulmayacak.