Geçtiğimiz Ağustos ayından görkemli bir düğün ile dünya evine giren ünlü çiftin ilişkilerine karabulut çöktü. 

Güzel giden ilişkileri ile sık sık gündeme gelen çift bu defa hayranlarını üzecek bir tartışma yaşadı. 

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın aktardığı habere göre Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi dolayısıyla doğum günü partisi yapmak istemeyen Demet Özdemir'e, yakın arkadaşları küçük bir kutlama organize etti. Üstündağ, gerçekleşen organizasyonda Oğuzhan Koç'un oyuncu eşini üzecek davranışlarda bulunduğunu bu sebeple de ikili arasında kavga çıktığını belirtti.

Tartışmanın giderek alevlenmesi üzerine Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine yakın dostu Saadet Özsırkıntı’nın evine geçtiğini, birkaç günlük ayrılıktan pişmanlık duyan Koç'un elinde çiçekle eşinin setine giderek özür dilediğini, bu sürprize dayanamayan Özdemir'in de evine geri döndüğü ancak çiftin birkaç günlük saadetin ardından yeniden bir kavgaya tutuştuğu belirtiliyor.

Kahramanmaraş'ta deprem! Gaziantep, Niğde, Şanlıurfa ve Kayseri gibi çevre illerden hissedildi... Kahramanmaraş'ta deprem! Gaziantep, Niğde, Şanlıurfa ve Kayseri gibi çevre illerden hissedildi...

Çiftin arasındaki tartışmanın nedenini öğrenemediğini belirten Mehmet Üstündağ, güzel oyuncunun yaşanan tartışmanın ardından evi terk ettiğini söyledi.

Çiftin ilişkileri üzerine düşen karabulutlar sevenlerini bir hayli üzdü.