Haluk Levent, Şehit Veteriner Mikail Bozlağan'ın Çocuğunun Eğitim Masraflarını Üstlendi Haluk Levent, Şehit Veteriner Mikail Bozlağan'ın Çocuğunun Eğitim Masraflarını Üstlendi

Üniversite öğrencilerine bayram ikramiyesi verilmesi planlanmaktadır. Bu ikramiye, dini bayramlarda yılda iki kez olmak üzere öğrencilere verilecektir. İkramiyenin tutarı 1000 TL olarak verilecek.

Bayram harçlığı başvurusu ve ödeme takvimi ile ilgili detaylar henüz netleşmemiştir. Çalışmalar devam etmekte olup, başvuru süreci ve ödeme zamanı hakkında henüz resmi bir duyuru yapılmamıştır.

Öğrencilere bayram harçlığı başvurusu yapmak için e-devlet üzerinden başvuru ekranı açılmamıştır. Resmi açıklama yapıldığında ve başvuru süreci başladığında öğrencilerin e-devlet üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekleri bilgilendirilecektir.

Öğrencilere ödenecek bayram ikramiyelerinin Ramazan ve Kurban Bayramı öncesinde hesaplara yatırılması beklenmektedir. Ancak kesin ödeme tarihi henüz belirlenmemiştir.

Öğrencilere bayram ikramiyesi ile ilgili daha kesin ve güncel bilgiler için resmi kaynakları ve ilgili kurumların duyurularını takip etmeniz önemlidir.