Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ’a katıldığı Oğuzhan Uğur’un programında, 2023 seçimlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikinci tura kalması durumunda kimi destekleyeceğini açıkladı.

Türkiye’nin kilitlendiği 2023’te gerçekleşecek seçimlerde Cumhur İttifakı’nın adayının Cumhurbaşkanı Erdoğan olacağı açıklanmıştı ancak muhalefet kanadındaki aday bilinmezliği sürüyor.

ÜMİT ÖZDAĞ, KONUKLARIN SORULARINI YANITLADI
Aylar önce Mansur Yavaş’ı aday olarak göstererek tartışma yaratan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Oğuzhan Uğur’un sunduğu Açık Mikrofon programının ilk bölümüne katıldı. Özdağ, programın formatı gereği konukların sorularını yanıtlarken sert üslubuyla dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: Ankara'da ikinci şehir hastanesi açılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: Ankara'da ikinci şehir hastanesi açılıyor

ERDOĞAN MI, KILIÇDAROĞLU MU?
Özdağ’a bir seyirci tarafından seçimlerin 2. turunda kalması durumda Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında hangisi destekleyeceği soruldu. Özdağ ise bu soruya, “Türkiye’nin Erdoğan’ı aşması için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.