ATV'de yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında ortaya atılan bir iddia, tüm Türkiye'yi dehşete düşürdü. Geçen hafta programa katılan Mehmet, nikahsız yaşadığı Güllü'nün evden kaçtığını belirtti. Bu olayın ardından ortaya çıkan iddialar ise herkesi şaşkına çevirdi.

Cesedi Kıyma Makinesinde Çektiler

Programa katılan akraba Ahmet'in açıklamaları tüyler ürpertti. Ahmet, Güllü Çolak ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürüp cesedini kıyma makinesinde çektiklerini iddia etti. Bu vahşet iddiası, izleyicileri dehşete düşürdü.

Makine Satıldı

İddiaya göre cinayetin ardından aile, kıyma makinesinde salça çekip dışarıya sattı ve ardından makineyi elden çıkardı. Normalde 10 bin TL değerinde olan makine, satın alan kişinin ifadesine göre sadece 500 TL'ye satıldı. Bu durum, iddiaların gerçekliği konusunda daha fazla soru işareti oluşturdu.

Malatya'da traktörün çarptığı 4 çocuktan 2'si öldü Malatya'da traktörün çarptığı 4 çocuktan 2'si öldü

Metal Kaşığı Parçalayan Makine

Güllü Çolak, iddiaları yalanladı, ancak makineyi satın alan kişi, bu makineyi Güllü'nün abisinden aldığını doğruladı. Müge Anlı, makinenin içine düşen metal bir kaşığı bulgur tanesi kadar parçaladığını belirtti.

Kıyma Makinesi Canlı Yayında

Herkesin merakla beklediği o kıyma makinesi, Müge Anlı'nın canlı yayınına getirildi. Bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu ve izleyiciler arasında büyük yankı uyandırdı.

Türkiye, günlerdir bu vahşeti konuşurken, olayla ilgili gelişmelerin nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor.