Las Vegas'ta CES'te ikinci kez sergilenen TOGG yoğun ilgiyle karşılandı.

TOGG'a yoğun ilgi gösterilirken, önününde zaman zaman sonu görünmeyen kuyruklar oluştu.

Kar tatilinde öğretmenler ek ders ücreti alabiliyorlar mı? DYK, İYEP kursu ve nöbet ücreti alacaklar mı? Kar tatilinde öğretmenler ek ders ücreti alabiliyorlar mı? DYK, İYEP kursu ve nöbet ücreti alacaklar mı?

Fuarda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın açıklamaları:

"Togg'un fuarın en güzel stantlarından birini kurması Türk vatandaşı olarak gurur verici. Dünyanin vitrinine Türk şirketlerin çıkıyor olması da gurur verici. Elde edeceğimiz başarılar şirketlerimizi farklı yönlere götürecek. İçeriye girdiğimizde arkadaşlarımızın güzel bir iş yaptığını görebiliyorsunuz.

Otomobil firmaları otomobil fuarlarına giderlerdi. Geçen sene bu fuara 2400 firma katıldı. Geçen sene arkadaşlarımız buraya geldiğinde aslında dünyaya da bir örnek ortaya koydular. Arkadaşlarımızın ve fuarı organize edenlerin düşüncesi şu, geçen seneden çok daha fazla otomotiv şirketi burada. Bu da yaptığımız işte öncü olduğumuzun göstergesi. Türkiye'nin otomobili projesi herkesi heyecanlandıran bir proje. Şubat ayı itibarıyla ön siparişlerle ilgili süreçler başlamış olacak. Mart sonu itibarıyla da otomobiller satılmış ve Türkiye'nin caddelerinde görülmüş olacak.

Togg'a çok büyük bir ilgi var. Kuyruğun ucu görünmüyor. Arkadaşlarımızın dünyaya bir vizyon ortaya koyduğunu görüyoruz. Nasıl savunma sanayisinde dünya Türkiye'yi konuşuyorsa, teknoloji alanında da konuşacak"