2023 paylaşımı olay oldu! Hadise’nin göğüs dekoltesine tepkiler çığ gibi büyüdü! “Tamam gördük gerekli yeri! Heder etme kendini...” 2023 paylaşımı olay oldu! Hadise’nin göğüs dekoltesine tepkiler çığ gibi büyüdü! “Tamam gördük gerekli yeri! Heder etme kendini...”

 Spor Toto 1. Lig'in 35. haftasında oynanan Altınordu-Beyçimento Bandırmaspor karşılaşmasını yöneten hakem Ali Palabıyık'a gerekli performans yeterliliğini göstermemesi sebebiyle sezon sonuna kadar herhangi bir karşılaşma görevi verilmemesi kararı alındı. 

3-3 eşitlikle biten karşılaşmanın ardından Bandırmaspor Kulübü, müsabakanın VAR kayıtlarının incelenmesini talep ederek, penaltı kararının sonuca etki ettiğini savunmuştu.

Bandırmaspor Kulübü'nün talebi doğrultusunda VAR kayıtlarını incelemeye alan TFF kararını verdi.

''Performans yetersizliği nedeniyle sezon sonuna kadar görev verilmemesi yönünde karar alınmıştır.''

Ali Palabıyık hakkında alınan karar Türkiye Futbol Federasyonu tarafından şu sözlerle duyuruldu:

"Spor Toto 1. Lig'in 35. haftasında 30 Nisan Pazar günü oynanan Altınordu-Beyçimento Bandırmaspor müsabakasının hakem yönetimi ile ilgili teknik değerlendirme ve VAR kayıtları incelemesi sonucunda müsabaka hakemine, performans yetersizliği nedeniyle sezon sonuna kadar görev verilmemesi yönünde karar alınmıştır."