Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Hatay'da kardeşleri ile beraber enkaz altında kalan Taha Duymaz'ın cansız bedenine dün ulaşıldı. Paylaştığı yemek videoları ile fenomen olan Taha Duymaz'a ulaşılamadığının ilk haberini veren abla Duymaz hakkında ortaya  ''Taha'yı kullanıyor, Hatay'a çok geç gitti, takipçi sayısını arttırmaya çalışıyor'' gibi iddialar ortaya atılmıştı. 

Deprem gecesinde 8 katlı binanın giriş katında kaldığı bilinen Taha Duymaz'ın kaldığı binanın üzerine yine 8 katlı bir binanın çökmesi sebebiyle ekiplerin, yoğun bir çaba verdiği ancak depremin 12. gününde çalışmaları tamamlayabildiği belirtiliyor. Sürecin uzaması sebebiyle iddiaların hedefinde olan Semiha Duymaz'dan yürek yakan bir fotoğraf geldi.

Abla Duymaz, İnstagram hesabından Taha'ya ulaşılmasının ardından iki paylaşım yaptı.

İlk paylaşımında Taha ya da kardeşi Melek'e ait olan bir telefonu çeken abla Duymaz, "Dilerim Allah'tan Allah'ım kimseye bu acıyı yaşatmasın" notunu düştü.

Semiha Duymaz ikinci paylaşımında ise İnstagram hesabını kapatacağını, bunun da son paylaşımı olduğunu belirtti:

"Kaybımız büyük. Ailem ve ben bu süreçte yanımızda olan, olmak isteyip olamayan herkese teşekkür ederiz. Özellikle belirtmek isterim ki Instagram hesabımı kapatıyorum. Bu son paylaşımım olacak. Bundan sonra paylaşılan hiçbir şey beni ve ailemi temsil etmiyor. Herkesten Allah razı olsun. Allah bizlere ve sevenlerine sabır versin."

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi faizleri güncellendi. Bankalardan bayram müjdesi! Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi faizleri güncellendi. Bankalardan bayram müjdesi!