Yayınlandığı her dönemde reyting rekorları kıran Survivor, 2023 yılında yeni formatla ekranlara gelecek. Yarışmada yer alacak yarışmacıların isimleri merakla beklenirken, kadro da yavaş yavaş belli olmaya başlamış durumda.

 Daha önce "Bu sene Survivor çok farklı olacak. Akıl oyunları ön plana çıkacak" diyen Acun ILICALI, Survivor 2023'te yarışacak ilk yarışmacıyı da yarışmanın sevenleriyle paylaştı.

Acun Ilıcalı, Survivor 2023'te yarışacak ilk ismi sosyal medya hesabından duyurdu. Ilıcalı,  Berdan Mardini'nin Survivor 2023'te yarışmacı olarak yer alacağını resmen ilan etti.

Sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçmesi için dilekçe örneği… Sözleşmeli öğretmenlerin kadroya geçmesi için dilekçe örneği…

Acun Ilıcalı ''Survivor 2023 sezonu ilk yarışmacımız Berdan Mardini oldu. Kendisine başarılar diliyorum'' notuyla Berdan Mardini'yi paylaştı. Acun Ilıcalı'nın bu bu gönderisini kendi sayfasına ekleyen Berdan Mardini ise ''Hepimiz için hayırlı olsun. Bakalım beni neler bekliyor?'' açıklamasını yaptı.