Maaş promosyon sözleşmesi biten ya da günümüz koşullarında imzaladığı promosyon anlaşmasını yetersiz bulan kurumlar, bankalara bir bir ihaleye çıkmaya devam ediyor.

Yarın altın, döviz, borsa nasıl olacak? İslam Memiş seçim sonrası ilk tahminini paylaştı Yarın altın, döviz, borsa nasıl olacak? İslam Memiş seçim sonrası ilk tahminini paylaştı

Çalışanların menfaatlerinin ön planda tutulduğu promosyon ihaleleri, geçmiş yıllara nazaran imzaladığı miktarlarla adından söz ettirmeyi başarıyor.

Promosyon sözleşmesi biten Lapseki Belediyesi geçtiğimiz Eylül ayından bu yana sürdürdüğü promosyon görüşmelerine Ziraat Bankası'na onay vererek noktayı koydu.

Lapseki Belediyesi tarafından duyurulan promosyon anlaşması haberinde miktar bilgisi verilmezken, sözleşmenin 3 yıllık süre ile imzalandığı belirtildi.

Lapseki Belediyesinin resmi sosyal medya hesabından ilgili promosyon anlaşması şu sözlerle duyuruldu:

''Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz ve Ziraat Bankası Lapseki Şube Müdürü Hüseyin Yalçın tarafından 10.04.2023 tarihinde karşılıklı olarak protokol imzalanmıştır. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.''