2022 yılında bankaların kurumlarla yaptığı promosyon anlaşmaları adından epey söz ettirdi. Maaş promosyon anlaşmalarında rekor rakamların altına imza atılırken, bankalar arasındaki rekabet ise iyice koyulaştı. 

Son promosyon anlaşması haberi Babadağ Belediyesinden geldi. Babadağ Belediyesinin banka ile 8.500 TL'de anlaştığını Belediye Başkanı Ali Atlı,şu sözlerle açıkladı:

2023 bursluluk sınavı ne zaman olacak? İOKBS burs ücretleri ne kadar? 2023 bursluluk sınavı ne zaman olacak? İOKBS burs ücretleri ne kadar?

“Belediyemizde görevli tüm personelimiz için düzenlediğimiz banka promosyonu ihalemiz hayırlı olsun. Daha önce imzaladığımız sözleşme feshedildi, günün koşullarına uygun olarak yapılan yeni ihale sonucunda bu ücret 8 bin 500 liraya kadar çıktı. Belediyemizde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza ekonomik yönden bir destekte daha bulunmanın büyük bir sevincini yaşıyoruz. Her biri bizim ayrı bir değer taşıyan personellerimizi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk. Personelimizin yüzünü güldüren yeni ihalenin ve protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum”