Maaş promosyon sözleşmesi biten ya da geçmişte imzaladığı promosyon anlaşmasını günümüz koşullarında yetersiz bulup anlaşmada revizyona gidilmesini isteyen kurumlar, bankalarla ihale görüşmelerine son hız devam ediyor.

Geçmiş yıllara oranla son zamanlarda imzalanan promosyon anlaşmaları adından söz ettiren miktarlarla anılırken, promosyonda Türkiye rekoru olarak addedilebilecek anlaşmalar sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.

Maaş promosyon görüşmelerine öncülük eden kurum ya da sendikalar, çalışanlara en fazla yarar sağlayacak teklife 'onay' veriyor.

Bu bağlamda yeni promosyon anlaşması haberi Adana'nın Kozan ilçesinde çalışan eğitimcilerden geldi. Kozan'da çalışan eğitimcileri kapsayan anlaşma Halk Bank ile yapıldı. 3 yıllık sözleşme kapsamında eğitimcilerin hesaplarına 19.500 TL yatırılacak.

İlgili Promosyon haberini Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer, sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşımla duyurdu:

Yerel seçimlerde İstanbul için AK Parti'nin adayı kim olacak? İki isim öne çıkıyor.... Yerel seçimlerde İstanbul için AK Parti'nin adayı kim olacak? İki isim öne çıkıyor....