İstanbul Sultangazi'de çarşamba günü yaşanan iki farklı taciz iddiası nedeniyle ortalık karıştı.

Haluk Levent ünlü şarkıcının son halini paylaşıp yardım istedi Haluk Levent ünlü şarkıcının son halini paylaşıp yardım istedi

İlk olay, saat 19.00 sıralarında Sultançiftliği Mahallesi Ordu Caddesi'nde meydana geldi. Kahvehanenin önünde oturan kişi iddiaya göre, kaldırımda yürüyen bir kadının fotoğraflarını cep telefonu ile gizlice çekti. Durumu fark eden kadın, fotoğraflarını çeken kişiye tepki gösterdi.

Kadının tepkisini fark eden çevredekiler, şüpheliyi darbetmeye başladı. Koşarak yakınlarda bulunan bir oto yıkamacıya sığınan kişi, burada yurttaşlar tarafından linç edilmek istendi. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kadının şikayetçi olması üzerine şüpheliyi gözaltına alarak, polis merkezine götürdü.

KÜÇÜK ÇOCUK YAŞADIKLARINI ANNESİNE ANLATTI
Aynı saatlerde yaşanan ikinci olay ise, İsmetpaşa Mahallesi'nde yaşandı.

İddiaya göre Mustafa A., aynı binada ikamet eden komşusunun küçük çocuğuna fiziki olarak cinsel istismarda bulundu. Küçük çocuk yaşananları annesi K.K.'ya anlattı. Kapı komşuları olan Mustafa A.'nın yanına giden çocuğun ailesi şüpheliyi darbetti. Daha sonra durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen ekipler, Mustafa A.'yı gözaltına aldı. Ailenin şüpheliden şikayetçi olduğu öğrenildi.