İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  Kılıçdaroğlu'nun kendisine kendi milletvekilinin kasetini bulmasını söylediğini iddia etti.

Soylu, "Rezil, terbiyesiz, ahlaksız Kılıçdaroğlu. Bana kendi milletvekilinin kasetini, 'Ne olursun Süleyman Soylu bunu bul' dedi. Bu milletvekilinin kasetini, bunu söylemeyecektim ama söyleyeceğim. Biz insanlık yaptık, adamlık yaptık. Gittik Kıbrıs'ta yakaladık kasetleri aldık, sakladık ve bugüne kadar kendi milletvekilinin kaseti çıkmadı" şeklinde konuştu.

MEB'den yüksek lisans ile artırımlı ücret alınıp alınmayacağına dair yeni resmi görüş yazısı MEB'den yüksek lisans ile artırımlı ücret alınıp alınmayacağına dair yeni resmi görüş yazısı

Soylu sözlerine devam ederek, Kılıçdaroğlu'nun FETÖ ile işbirliği yaptığını, insanların kasetlerini ortaya koyduğunu ve itibar suikastına yol açabilecek montaj kasetlerle insanları hedef aldığını iddia etti. Ayrıca, Kılıçdaroğlu'nun kendisinin ismini vererek milletvekilinin kasetini bulmasını istediğini belirtti. Soylu, "Ne edepsiz bir adammışsın sen. Gerekirse isim veririm ama isim vermem çünkü herkes biliyor" şeklinde konuştu.