Kamudanhaber - Özel Haber

Şırnak Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinin sitemize gönderdiği mail ve anketi yetkililerin takdirine bırakıyoruz.

Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi... Altın yatırımcıları bu habere dikkat! Gram altın 1.400 TL olacak! Tarih verildi...


Kamudanhaber merhaba. 
Şırnak Cizre Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde müdür Mesut Tutar öğretmenlere mobbing uygulamaktadır. 
Mobbing tutanaklarını vs her şeyi kanıtıyla ilçe milli eğitime şikayet etmemize rağmen okula müdürün Cizreli olan karşı okulun müdür arkadaşını muhakkik olarak atadılar. Ve Cimer’e yaptığımız şikayetleri ilçe milli eğitim cevaplıyor. Somut bir sonuç veya yaptırım yok. İl ve ilçenin haberi var ama müdür Mesut Tutar hala mobbinge devam ediyor. 

Arabasını yıkayan yine Cizreli bir öğretmeni müdür yardımcısı yaptı. 
İlçe milli eğitim tüm şikayetleri bildiği halde bu müdür nasıl bu kadar mobbinglere devam ediyor.  Şikayetçi olan öğretmenlerin yerlerini değiştirmeye çalışıyorlar. Sesimiz olursan çok mutlu olurum. Yardımınıza ihtiyacımız var. Olayı ört bas etmeye çalışıyorlar. Okul proje okulu aynı zamanda pansiyonu olan bir okul ciddi şekilde denetimsizlik var. Öğrencilerden deneme parası toplayıp para vermeyenleri ayrı bir sınıfa alıp ayrıştırıyorlar. Daha sayamadığım bir çok şey var.  Öğretmenlerden gizli bir şekilde öğrencilere yapılan anketi paylaşıyorum. Ayrıca okulda idari lavabo da var. Biz okula bakanlıktan müfettiş gelmesini istiyoruz. Fakat buna izin vermiyorlar. 

Lütfen sesimiz ol yardım et!

Öğretmenlerle ilgili öğrencilere sorulan sorular ve anket

,