Simge Sağın, katıldığı bir televizyon programında yaptığı itirafla, "Aşkın Olayım" şarkısını her söylediğinde aklına Arjantinli futbolcu Mauro Icardi'nin geldiğini söyledi. Icardi'nin attığı goller ve gösterdiği performansla sarı kırmızı taraftarların gönlünde taht kurduğunu belirten Simge Sağın, şarkısının artık Icardi'nin şarkısı olduğunu ifade etti.

Tüm öğretmenleri ilgilendiriyor! MEB, 2023 Tercih dönemi ile ilgili kılavuz yayımladı... Kılavuzun esasları neler? Tüm öğretmenleri ilgilendiriyor! MEB, 2023 Tercih dönemi ile ilgili kılavuz yayımladı... Kılavuzun esasları neler?

Simge Sağın, Beşiktaş taraftarı olduğunu ve müzisyen olduğunu dile getirerek, şarkısının Beşiktaş tribünlerinde çalmamasına şaşırdığını söyledi. Ancak "Aşkın Olayım" şarkısının Icardi'nin gollerini görmeye başlamasıyla özdeşleştiğini ve kendisinin de Icardi hayranı olduğunu belirtti. Icardi'nin efsanevi bir performans sergilediğini vurgulayan Simge Sağın, şarkısını söylediğinde sadece Icardi'nin attığı gollerin aklına geldiğini ve başka bir şey düşünmediğini ifade etti.

Bu itiraflarıyla Simge Sağın, Icardi'nin futbol kariyerinin yanı sıra müziğinde de etkileyici bir iz bıraktığını göstermiş oldu. "Aşkın Olayım" şarkısı artık Icardi'nin gollerine atfedilen bir şarkı olarak tanınacak gibi görünüyor.